,,Mapro” – lygių nepaliekantis dujų ir oro apdorojimas

Mūsų įmonė atstovauja tarptautinę dujų ir oro apdorojimo įmonę – ,,Mapro International”. Nuo 1959 m. Mapro International S.p.A. gamina įrenginius, kurie apdoroja orą ir technines dujas. Įmonės tikslas gaminti rotacinius mentinius kompresorius ir vakuuminius siurblius, naudojamus dujiniams skysčiams, įskaitant koroziją sukeliančius skysčius, kurių paskirtis siurbti ir suspausti. Šiuos tikslus puikiai įgyvendina mūsų bendradarbiavimas tiekiant kompresorius ir vakuuminius siurblius Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Šie įrenginiai naudojami įvairiausiuose pramonės sektoriuose – nuo maisto produktų iki farmacijos, nuo liejimo iki pakavimo mašinų, gamybos įmonėse, aplinkos taršos kontrolėje ir kt. Tai leidžia mūsų įmonei šiandien teikti sprendimus, kurie yra technologiškai tinkami naudojimui ir laikui bėgant išlieka patikimi bet kokiam techninio oro ar dujų perdavimo procese.

Įranga ir pritaikymas:

  1. Išcentrinis ventiliatorius – naudojamas degioms dujoms, tokioms kaip biodujos ar gamtinės dujos, išgauti arba suspausti. Sukimosi metu besisukančios dalys nesiliečia su korpusu, todėl darbo metu nėra trinties, nereikia vidinio tepimo. Dujos, judančios per įrenginį, lieka neužterštos ir be alyvos priemaišų. Privalumai: lengvas montavimas, žemas triukšmo lygis, nėra vibracijos, dujų srautas be pulsavimo ir šuolių, reikalinga minimali priežiūra.
  2. Stumdomų mentelių rotacinis kompresorius – didelio efektyvumo darbinio tūrio įrenginys. Naudojamas biodujų recirkuliacijai į anaerobinius pūdytuvus dumblo maišymui, biodujų išgavimui iš sąvartyno į saugojimo sistemas arba tiekimui į variklį, gamtinių dujų gavybai iš dujotiekio ir tiekimui į saugojimo sistemas arba į variklį. Privalumai: nedidelis judančių dalių skaičius supaprastina kompresoriaus demontavimą ir surinkimą, todėl šios operacijos yra daug pigesnės palyginus su kitų tipų darbinio tūrio įrenginiais. Dujų srautas yra nuolatinis (be pulsavimo) tiek įsiurbimo, tiek išleidimo angoje, todėl nereikia montuoti akumuliacinių rezervuarų ar dujinių sklendžių.
  3. Šoninių kanalų orapūtės – skirtos degioms dujoms, pvz., biologinėms ar gamtinėms dujoms, ištraukti arba suspausti. Suprojektuotos taip, kad atitiktų antrą įrangos grupę, kaip reikalaujama 2014/34/ES direktyvoje, 2 kategorija aplinkos sąlygoms ir mašinų vidinėms dalims. Pagrindiniai šoninių kanalų orapūčių naudojimo pranašumai yra šie: lengvas montavimas, žemas triukšmo lygis, nėra vibracijos, dujų srautas be pulsavimo, minimali priežiūra. Be to, nereikia vidinio tepimo, todėl dujos, judančios per įrenginį, lieka neužterštos alyvos.
  4. Daugiapakopiai išcentriniai pūstuvai – skirti sukimosi greičiams iki 6000 aps./min. Įvairių tipų sparnuotės derinys, galimybė sujungti kelis etapus nuosekliai (iki 10) ir platus sukimosi greičių diapazonas. Eksploatacijos metu nėra santykinio šliaužimo dalių. Kadangi nėra trinties, tai nėra reikalingas tepimas, todėl tiekiamas oras nėra užterštas. Be to, pagrindiniai daugiapakopių išcentrinių pūstuvų pranašumai yra šie: lengvas montavimas, žemas triukšmo lygis, nėra vibracijos, dujų srautas be pulsavimo, nėra dujų užteršimo, minimali priežiūra.
  5. Teigiamo tūrio pūstuvai – tinka visiems darbams, kuriems reikalingas žymiai didesnis debitas, nei galima pasiekti naudojant šoninių kanalų orapūtes. Galimas srautas iki 4200 m3/h, o išleidimo slėgis iki 1000 mbar (g). Dažniausios pritaikymo sritys: oro įpurškimas į nuotekų valymo įrenginių oksidacijos rezervuarus, pneumatinis transportavimas, oro įpurškimas į prisotintą dirvą, kad būtų skatinamas teršalų biologinis skaidymas. Privalumai: orapūtės veikimo metu besisukančios dalys nesiliečia. Todėl tarp dviejų rotorių ir tarp rotorių bei statoriaus nėra trinties, todėl nereikia vidinio tepimo. Dujos, judančios per mašiną, lieka neužterštos ir visiškai be alyvos.

Brošiūros

pdf_icon
FV-R-RC-02-20-IT
pdf_icon
COMPRESSORI-SOFFIANTI-E-VENTILATORI
pdf_icon
SOFFIANTI-E-ASPIRATORI-PER-ARIA
pdf_icon
SOFFIANTI-A-LOBI-ROTANTI
Biokona