,,Sewerin” – dujų analizatoriai garantuojantys maksimalią apsaugą

Didžiuojamės turėdami galimybę atstovauti tarptautinės sėkmės sulaukusią kompaniją ,,Sewerin”. Techniškai novatoriška įmonė skaičiuoja sukauptus devyniasdešimt penkerius metus patirties kuriant matavimo prietaisus. Naujoviški įrenginiai pristatomi į rinką tobulinant, projektuojant, testuojant ir gaminant. Mūsų įmonė džiaugiasi galėdama pasiūlyti Lietuvos ir Baltijos šalių rinkai iki smulkmenų ištobulintus dujų analizatorius. Taip pat siūlome mūsų įmonės sertifikuoto darbuotojo dujų analizatorių remonto paslaugas, celių keitimą naujomis, kalibravimą. Galimybė atlikti aptarnavimą mūsų įmonėje lemia greitą ir kokybišką aptarnavimą, kliento kaštų sumažinimą ir greitą pristatymą po atliktų darbų.

Įranga ir pritaikymas:

  1. Multitec 540 – dujų matavimo prietaisas, skirtas biologinių procesų metu susidarančių dujų mišinių analizei. Matavimo galimybės iki penkių dujų koncentracijų vienu metu. Prietaisas komplektuojamas su infraraudonųjų spindulių jutikliais metano ir anglies dioksido kiekiui matuoti. Jis taip pat gali būti komplektuojamas su elektrocheminiais jutikliais. Dėl to jis idealiai tinka naudoti sąvartynuose, nuotekų įrenginiuose ir biodujų gamyklose.
  2. Multitec 545 – dujų matavimo prietaisas, kuris suteikia galimybę vienu metu išmatuoti iki penkių skirtingų dujų. Labai didelė H2S koncentracija, pavyzdžiui, nuotekų valymo gamyklose, kelia ypatingus reikalavimus matavimo prietaisui. Multitec 545 idealiai tinka šiam tikslui dėl savo tvirtumo ir didelio H2S matavimo diapazono.
  3. Multitec BioControl 2 – unikali matavimo sistema, kurią sudaro stacionarus prietaisas ir mobilus dujų matavimo prietaisas. Naudojimo sritys – mažos arba vidutinės biodujų gamyklos, sąvartynai, nuotekų valymo ar kompostavimo gamyklos. Su stacionariu BioControl 2 dujų kokybę galima nuolat ir lengvai matuoti, stebėti ir įrašyti daugiausia dviejuose matavimo taškuose. Be to, mobilus dujų matavimo prietaisas, pasirinktinai Multitec 540 arba Multite 545, gali rankiniu būdu nustatyti išmatuotas vertes bet kuriame sistemos taške.
  4. Multitec BioControl – bazinė stotis, aukštos kokybės BioControl 4 arba BioControl 8 siūlo plačias ir įvairias matavimo galimybes. Sukurtos specialiai vidutinio dydžio ar didelėms sistemoms. Šie įrenginiai lemia procesų ir pelno optimizavimą, maksimalų patikimumą ir individualų lankstumą. Kaip aukščiausios kokybės modelis, rekomenduojamas sistemų gamintojams, turintiems aukštus technologinius reikalavimus. Multitec BioControl sistemą sudaro stacionariai sumontuotas BioControl prietaisas ir mobilus dujų matavimo prietaisas. Kaip mobilūs įrenginiai, Multitec 540 arba Multitec 545 puikiai suderinami, atsižvelgiant į individualius poreikius.

Brošiūros

pdf_icon
biocontrol 2
pdf_icon
multitec 545
pdf_icon
multitec 540
pdf_icon
biocontrol 4 and 8
Biokona