,,Baur – folien” – patikima danga kiekvienam klientui

Baur – folien

Mūsų įmonė atstovauja vienus iš didžiausių membraninių stogų gamintojų pasaulyje – ,,Baur-Folien GmbH”. 1991 metais įkurtos įmonės laiko patikrinta produkcija lėmė sėkmingą mūsų bendradarbiavimą, kurio dėka Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse galima įsigyti kokybiškas plėveles rezervuarų dengimui.  Mūsų sritį apima vienos ir dviejų membranų sluoksnio dangos tiekimas ir montavimas rezervuarams, konteineriams ar kitų gamintojų dangų keitimą naujomis, kokybiškomis. Lagūnų įrengimui tiekiame dviejų membranų plėveles pagrindui ir vienos membranos plėveles lagūnos dengimui. Taip pat tiekiame viršslėgio apsauginius įtaisus, atraminius oro kompresorius, lygio matavimo prietaisus ir daugelį kitų papildomų įrenginių. UAB ,,BIOKONA“ siūlo puikų kainos ir kokybės santykį siekiant įgyvendinti kiekvieno kliento individualius norus ir poreikius.

Įranga ir pritaikymas:

  1. Vienos membranos stogai – skirti srutų rezervuarų, konteinerių, lagūnų dengimui. Paskirtis – sulaikyti dalį cheminių medžiagų patekimą į aplinką, visišką kvapo izoliaciją.
  2. Dviejų membranų stogai – skirti rezervuarų ir lagūnų dengimui, kuriose gaminamos biodujos. Taip pat lagūnų pagrindo sluoksniui. Paskirtis – visiškai izoliuoti cheminių medžiagų ir kvapo patekimą į aplinką.
  3. Viršslėgio apsauginiai įtaisai – skirti biodujų gamybos paskirties rezervuarams ir lagūnoms, norint išvengti per didelio slėgio viduje.
  4. Atraminiai oro kompresoriai – skirti oro cirkuliacijai. Biodujų gamyboje – antros membranos formai palaikyti. Lagūnoms ūkyje – palaikyti membranos formą ir viduje pasigaminusias dujas keisti į šviežią orą.
  5. Lygio matavimo prietaisai – skirti matuoti substrato lygi tiek rezervuaruose, tiek lagūnose.
  6. Nuotėkio matavimo prietaisai – skirti išvengti substrato nuotėkio į paviršinius ir gruntinius vandenis.
Biokona