,,UBE” – nepriekaištingo lygio dujų atskyrimas

UBE

,,UBE” – įmonė pradėjo savo pagrindinius dujų atskyrimo membranų medžiagų tyrimus dar ankstyvais 1978 m. Įmonė išplėtė savo membranų ir taikomųjų programų asortimentą ir 1989 m. įdiegė pirmąjį UBE CO2 separatorių, skirtą biodujoms valyti. UBE nuolat tobulina savo membranų efektyvumą. Biodujos yra atsinaujinanti energija, gaminama daugiausia iš organinių liekanų, kurios gali būti skaidžios augalinės atliekos, augaliniai šalutiniai produktai, gyvūninės kilmės šalutiniai produktai, buitinės biologinės atliekos ir kt., daugiausia susidedanti iš CH4 ir CO2. UBE CO2 separatorius išvalo biodujas, paverčia jas biometanu (CH4) ir efektyviai surenka nereikalingą CO2.

Įranga ir pritaikymas:

  1. UBE sukūrė didelio pralaidumo membraną ir didelio selektyvumo membraną. Abi membranos efektyviai veikia plačiame slėgio ir temperatūros diapazone.
  2. Membranos pasižymi puikiu produktyvumu, selektyvumu ir ilgaamžiskumu.
  3. Siūloma keletas membranų dydžių pagal jūsų projektą. CO2 separatorių asortimentas apima bandomuosius projektus ir pramonės reikalavimus.
  4. Biometano išgryninimas iki 99,5%, taip pat ir didelis selektyvumas, biometano regeneravimas iki 99.8%. Atsparumas H2S iki 3%, taip pat aukštoms temperatūroms, chemikalams ir svyruojančioms eksploatavimo sąlygoms.
  5. Modulinė konfigūracija leidžia lengvai išplėsti sistemą, taip pat lengvai eksploatuojamos, nes nėra jokių mechaniškai judančių dalių. Tai lemia eksploataciją tik su minimalia priežiūra.
Biokona