Modulinė įranga

BIOMETANAS

1. BIODUJŲ VALYMAS PRIEŠ BIOMETANO GAMYBA

Ši įranga skirta biodujas išvalyti nuo sieros vandenilio, siloksanų, drėgmės ir kitų priemaišų užtikrinant gaminamo biometano kokybę ir biometano gamybos įrangos ilgaamžiškumą.

  • Anglies filtrai
  • Drėgmės šalinimo įranga
  • Deguonies generatoriai bei dozatoriai
  • Skystų priedų dozavimo įranga

2. KOMPRESORIAI BIODUJŲ SUSPAUDIMUI

Modulinių kompresorinių gamybai naudojame didžiausių biodujų kompresorių gamintojų ADICOMP ir SAFE kompresorius. Pagal poreikį, aukšto ar žemo slėgio kompresoriai reikalingi, parenkamas tinkamiausias. Modulinės kompresorinės pagamintos mūsų įmonėje yra išbandytos ir paruoštos naudojimui. Objekte tereikia kelių dienų pilnam tokios kompresorinės paleidimui.

3. BIOMETANO GAMYBOS ĮRENGINIAI

BIOKONA gaminamiems biometano gamybos įrenginiams naudojame mūsų manymu geriausio Japonijos gamintojo UBE membranas. Kiekvieną įrenginį pagal biodujų sudėtį ir kiekį modeliuojame kartu su Japonijos specialistais parenkant optimalų membranų skaičių, kuris užtikrinta maksimalią metano filtraciją ir mažiausias energijos sąnaudas rezultatui pasiekti. Dviejų kompresorių technologija leidžia palaikyti tolygų slėgį membranose, kas užtikrina ilgalaikį tokio įrenginio veikimą, didelį efektyvumą ir mažas energijos sąnaudas. Taip pat šios membranos nėra tokios jautrios sieros vandeniliui, todėl labiau tinkamos žemės ūkiui ar nedidelėms pramonės įmonėms.

4. BIOMETANO KOMPRESORINĖS

BIOKONA gamina biodujų, biometano ir gamtinių dujų modulines kompresorines. Klientui pateikiame pilnai išbaigtą gaminį. Modulinių kompresorinių gamyboje naudojame pasaulinių lyderių ADICOMP ir SAFE kompresorius. Biodujų modulinių kompresorinių pagrindiniai parametrai – slėgis nuo 0.05 bar (g) iki 20 bar (g), o maksimalus debitas iki 3000 m3/h. Gamtinių dujų arba biometano kompresorinių pagrindiniai parametrai – slėgis nuo 0.05 bar (g) iki 250 bar (g), o maksimalus debitas iki 3000 m3/h. Galime pasiūlyti ir aukštesnių parametrų modulines kompresorines pagal kliento užduotus slėgius, debito ar dujų sudėties parametrus.

5. BIOMETANO IR GAMTINIŲ DUJŲ REGULIAVIMO PUNKTAI IR ĮLEIDIMO Į GAMTINIŲ DUJŲ TINKLĄ MODULIAI

Gaminant biometaną, vienas iš pagrindinių modulių yra biometano įleidimo į tinklą modulis, kuriame yra sumontuoti dujų reguliavimo punktai, dujų analizės, apskaitos įranga bei duomenų perdavimo elementai. Šių įrenginių visuma užtikrina dujų operatoriaus reikalavimus tiekiamoms dujoms į magistralinius ar skirstomuosius dujotiekius. Taip pat, įgalina klientą sklandžiai tiekti dujas į tinklus, vykdyti dujų sudėties analizę, apskaitą ir pagal šiuos duomenis gauti žaliuosius sertifikatus biometano prekybai. Visa modulyje komplektuojama įranga yra suderinta su dujų skirstymo operatoriumi ir atitinka aukščiausius jų techninius ir technologinius reikalavimus.

6. BIOMETANO TRANSPORTAVIMO IR DEKOMPRESIJOS ĮRANGA

 

Jeigu jėgainė yra nutolusi nuo dujų įleidimo į tinklus taško, siūlome modulinę dekompresijos ir transportavimo įrangą. Tiekiame Italų gamintojo PAOLO PICCINI sertifikuotas priekabas su aukšto slėgio balionų kasetėmis, kurios užtikrins sklandų biometano užpylimą, transportavimą ir išleidimą į dujų priėmimo tašką. Šios dujų kasetės gali būti užpildomos iki 250 bar slėgiu ir iki 5800 Nm3 dujų kiekiu.
Dujų įleidimo taške slėgis turi būti sumažinamas iki 3 – 55 bar. Šiam procesui siūlome dekompresijos modulį, kuris užtikrina reikiamų parametrų dujų tiekimą. Dekompresijos moduliai gali į tinklą ar jūsų dujų vartotojui tiekti dujas 10 – 5000 m3/h debitu.

Biokona