,,Agrometer” – inovatyvūs separavimo sprendimai

,,Agrometer“ – mūsų įmonės atstovaujami Danijos separatorių specialistai. 1977 m. įkurta įmonė siekia sukurti inovatyvius separavimo sprendimus. Mūsų įmonė siūlo pažangiausius separatorius rinkoje. Tiekiame įranga daugeliui įvairių verslo sričių, tokių kaip žemės ūkio, gamybos ir kitoms pramonėms. Taip pat  gaminame modulines separavimo sistemas. Jeigu norite, kad separavimo sprendimai būtų kuriami daugiausia dėmesio skiriant našumui ir tarnavimo laikui – mes esame jūsų tinkamiausias sprendimas.

Įranga ir pritaikymas:

  1. Paprastos, tačiau tvirtos konstrukcijos AGM sraigtinis presas yra tinkamas bet kokio tipo skystoms srutoms atskirti.
  2. Jei pašalinsite atskirtą sausą frakciją iš savo ūkio, taip pat pašalinsite ir organinių N ir P dalį. Tai suteiks jums įvairių galimybių optimizuoti veiklą ir padės optimizuoti tinkamas maistines medžiagas.
  3. Srutų atskyrimas yra akivaizdus sprendimas daugybei kasdienio darbo iššūkių – tuo pačiu metu turėsite daugiau naudos: sumažinsite fosforo tiekimo greitį ir srutų kiekį, sutaupysite sausųjų medžiagų energijos gamybai ir kt.
  4. Taip pat viena iš naudų yra galvijų srutų pluoštai – puiki medžiaga lysvėms, kuri pagerina derlingumą ir žemės būklę.

Brošiūros

pdf_icon
Slurryseperation
Biokona