,,SAFE” – nepriekaištinga kokybė ir ilgaamžiskumas

,,SAFE” – integruotos suspaudimo sistemos gamtinių ir biometano dujų naudojimui. Mūsų bendradarbiavimo tikslas yra skatinti švarios energijos naudojimą, derinant patirtį, technologines naujoves ir etinį sąmoningumą. Bolonijoje įsikūrusios įmonės išskirtinis bruožas yra individualių sprendimų kūrimas: unikalūs dizainai, sukurti pagal konkrečius kliento poreikius. Kartu su SAFE garantuojame maksimalų gaminio lankstumą ir universalumą, pritaikydami jį įvairioms reikmėms.

Įranga ir pritaikymas:

  1. S serija – mechaniniai kompresoriai su 3 arba 4 cilindrais, išdėstytais 60° kampu. Absorbuojama nuo 22 iki 90 kW galios. Puikiai tinkami viešoms ir privačioms stotelėms, kurios pasižymi mažu siurbimo slėgiu ir mažu valandiniu debitu. Taip pat, tinkami mažoms biometano gamykloms.
  2. ST serija – mechaniniai kompresoriai su 3-5 cilindrais, išdėstytais radialiai. Absorbuojama nuo 22 iki 110 kW galios. Pritaikomi visur, kur reikalingas didelis siurbimo slėgis. Automobilių suslėgtų gamtinių dujų rinkoje pritaikomi stotelėms, kurių valandiniai srautai yra vidutiniai ir dideli. Taip pat, pritaikomi mobilioms papildymo stotelėms.
  3. SW serija – mechaniniai kompresoriai su 2 arba 3 cilindrais, išdėstytais 60° kampu. Absorbuojama nuo 90 iki 400 kW galios. Tai didžiausi gaminami kompresoriai, kurie gali veikti esant įvairiems siurbimo slėgiams. Skirti naudojimui, kur reikalingas didelis srautas. Taip pat, suslėgtų gamtinių dujų sektoriui, pavyzdžiui autobusų degalinėse, balionų pildymui arba didelėse viešose stotyse.
  4. B serija – itin patikimi hidrauliniai kompresoriai, idealiai tinkantys ištuštinti cilindrines priekabas. Pritaikomi mobiliose degalinėse, absorbuojama nuo 7,5 iki 75 kW galios. Taip pat, pritaikoma darbui su labai plačiu slėgio diapazonu, nereikalaujant vidinio slėgio reduktoriaus.
Biokona