,,SUMA” – maksimali kokybė ir kliento norų patenkinimas

Suma

,,SUMA GmbH” –  vieni iš maišyklių rinkos lyderių atstovaujami mūsų įmonės. Nuo 1957 m. įmonė specializuojasi srutų ir nuotekų maišytuvų gamyboje. Produktai kuriami pagal dešimtmečių patirtį ir žinias, kurios maišykles paverčia ilgaamžiškumo sąvokos sinonimu. Tiekdami šias maišykles galvojame apie ateitį – taikomos technologijos gamyboje leidžia eksploatuoti įrenginius ilgalaikiu laikotarpiu ir svarbiausia – pasiekiama geidžiama įrenginio eksploatavimo ir darbo eigos ekonomika. Maišyklių pritaikymas labai platus – atviro betoninio, uždaro betoninio, uždaro plėvele dengto, metalinio tipo rezervuarams. Taip pat montuojami įrenginiai į uždaras ir atviras lagūnas, konteinerius. Taip pat, kiekvienu atveju sumodeliuojame, kiek ir kokių maišyklių reikia, kad substratas būtų išmaišomas maksimaliu efektyvumu. Kiekvieno kliento individualūs norai išpildomi mūsų kvalifikuotų inžinierių dėka.

Įranga ir pritaikymas:

  1. Panardinamos maišyklės – skirtos atviro, uždaro tipo rezervuarams ir lagūnoms. Montuojamos kartu su gerve, kurios pagalba maišyklės pozicionavimo aukštį galima keisti – taip geriau išmaišomas substratas. Taip pat maišykles patogu ištraukti iš rezervuaro ar lagūnos.
  2. Išorinio montavimo maišyklės – skirtos atviro, uždaro tipo rezervuarams ir lagūnoms. Montuojamos išorėje, taip lengviau atlikti variklio aptarnavimą. Ilga ašis padeda lengviau išmaišyti substratą didelės talpos rezervuare ar lagūnoje. Hidraulinio cilindro pagalba galimas pozicionavimas vertikalia ašimi. Taip visi substrato sluoksniai išmaišomi efektyviau.
  3. Traktoriumi varomos maišyklės – skirtos atvirto tipo rezervuarams ir lagūnoms. Šias maišykles patogu prijungti prie traktoriaus. Keičiant maišymo vietas su vienu maišytuvu galima išmaišyti visą substratą.
  4. Tvirtinimo rėmai – skirti panardinamų maišyklių montavimui. Pritaikomi visų tipų rezervuarams. Taip pat, šio rėmo pagalba maišyklę galima pakreipti horizontalia kryptimi, siekiant optimalesnio substrato išmaišymo. Nereikalaujama ištuštinti rezervuaro, kad būtų galima prieiti prie maišyklės, užtenka rėmo pagalba iškelti ir atlikti reikalingus maišyklės priežiūros darbus.

Brošiūros

Biokona