,,ADICOMP” – inovatyvumas ir aukščiausios technologijos

,,ADICOMP” – pasauliui toliau augant ir tobulėjant, ypač svarbu maksimaliai išnaudoti turimus išteklius. Laikantis žiedinės ekonomikos principų ir atsakingai gaminant, atliekos gali tapti ištekliu ir tokiu būdu joms suteikiama nauja gyvybė. Siekdami sukurti ekologiškesnį ir tvaresnį pasaulį, BIOKONA kartu su ADICOMP didžiuojasi galėdami aktyviai dalyvauti kurdami sprendimus, kuriuose naudojamos atsinaujinančios dujos, tokios kaip biodujos, RNG, gamtinės dujos, anglies dioksidas ir vandenilis. RNG atlieka pagrindinį vaidmenį mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir yra puikus pavyzdys, kaip įgyvendinti žiedinę ekonomiką. ADICOMP yra pagrindinis RNG sektoriaus pirmaujančių įrenginių BIOKONA partneris, kuriantis tokias sistemas kaip kompresoriai membraninio biometano gamybos įrenginiui ir absorbcinio biometano gamybos įrenginiui.

Įranga ir pritaikymas:

  1. BVG/UVG serija – šios drėgnų dujų suspaudimo ir apdorojimo stotys yra suprojektuotos į lengvai valdomą modulį, sudarytą iš alyvos įpurškimo rotacinio dujų sraigtinio bloko, tiesiogiai sujungto su elektros varikliu per lanksčią arba magnetinę jungtį, valdomą keitikliu. Pagal paskirtį ir reikalingą darbinį slėgį kompresoriai gali būti skirstomi į BVG: galimas darbinis slėgis nuo 3,0 bar(g) iki 10,0 bar(g) ir UVG: galimas darbinis slėgis nuo 8,0 bar(g) iki 25,0 bar(g).
  2. VG serija – šios sausų dujų suspaudimo ir apdorojimo stotys yra suprojektuotos į lengvai valdomą modulį, sudarytą iš alyvos įpurškimo sukamojo sraigtinio dujų sraigtinio bloko, tiesiogiai sujungto su elektros varikliu per lanksčią arba magnetinę jungtį, valdomą keitikliu. VG: galimas darbinis slėgis nuo 3,0 bar(g) iki 25,0 bar(g).
  3. VGE serija – nauja didelio našumo standartizuota serija, skirta tiekti dujas į turbinas ir dujinius variklius. VG: galimas darbinis slėgis 5,5/6,0 bar(g).
Biokona